Změny při registraci na achatinawebu

Článek: 

Jak již jsem psal v úvodníku, každý web potřebuje čas od času nějakou změnu. V současné době se tu na webu potýkáme s přílivem mladých chovatelů, kteří mají mnoho otázek a málo času. Je to zřejmě způsobeno jejich věkem. Ale ani přes vlídné vedení a rady směřující ke studiu webu se situace se stejnými otázkami nemění. Dokonce je ještě horší. Vy, kteří pravidelně se účastníte debat v našem fóru na některé příspěvky nereagujete. Jasně, proč taky. Vždyť podobné dotazy jsou už zodpovězeny a stačí je pouze přečíst. Na popud některých z vás jsem se rozhodl změnit pravidla pro diskusi. Od dnešního dne může nově registrovaný uživatel pouze vložit inzerát a má 24 hodin na to, aby si v klidu mohl přečíst web a zjistit zda problém, který trápí právě jeho neřešil už někdo před ním. Po uplynutí této doby si uživatel bude moci zadat dotaz, který ho trápí. Už ale nebude mít možnost na dalších 168 hodin komentovat svoje ani cizí příspěvky. O komentáře typu "nikdo neví?" tu opravdu nestojíme. A pokud se přihlásí ostřílený chovatel, tak i on bude mít dostatek času, aby se zorientoval na webu a potom může být nápomocen ostatním.


Je mi jasné, že se může jevit tato změna jako nevelkým přínosem pro vás uživatele. Opak je ale pravdou. Čím méně času strávím zbytečnou údržbou a krocením nezbedných uživatelů, tím více se mohu věnovat vývoji nových funkcí na webu.

Rekapitulace:

  • po potvrzení uživatelského účtu : 24 h /jako registrovaný uživatel s právem vkládat inzerci/
  • po uplynutí 24 h /možnost vložit nový příspěvek do diskuse - NENÍ MOŽNÉ KOMENTOVAT/
  • po uplynutí 168 h / možnost se plně zapojit do aktivit webu/

Komentáře

Děkuji za pochvalu, ale myslím že i toto opatření se mine účinkem. Ti kteří nechtějí hledat, tak ani diskuse jim nepomůže :-)