První časopis o Achatinách – ZDARMA

Článek: 
Asi se vám dere na mysl otázka, proč v dnešní době vlastně vydávám časopis. K mému rozhodnutí mě vedl fakt, že dnešní dobou hýbou moderní technologie. Myslím tím chytré telefony, přes které mnoho z vás již navštěvuje tento web. Dále také elektronické čtečky knih a další. Proč tedy nevyužít potenciálu těchto technologií a zase se o kousek přiblížit k Vám. Náš časopis může být teď pořád s vámi na cestě do práce, školy nebo jen pro ukrácení chvíle nad kávou. Pokud vše dopadne, jak doufám, bude tento časopis vycházet i v tištěné podobě. To je ale ještě budoucnost.
 
 
Časopis je zcela zdarma a může si ho bez omezení stáhnout každý z vás. Je vydáván pod licencí Creative Commons BY-NC-ND. Časopis Africká Tykadla je zdarma, je možné jej šířit, sdílet, kopírovat a jinak jej využívat, ne ovšem ke komerčním účelům.
 

 Africká Tykadla zdarma

Komentáře

Pěkné, hodně povedené, profesionální. Děkujeme

děkujeme, jsme rádi, že se líbí. Časopis je pro vás, pro chovatele.

Děkuji Peťule za nápad s časopisem, moc se povedl a budu mezi prvními co si ho bude kupovat pokud bude vycházet i v tištěné formě. Jinak Peťulo recept hned v neděli vyzkouším. Těším se na další číslo Hanka

až vyzkoušíš recept, dej vědět jak chutnal. Kdyby byl zájem můhu tu založit sekci o africkém vaření (nebo jiném vaření), sama jsem fanda do afrického jídla.
Děkuji za pochvalu časopisu, jsem ráda, že se vám to tak líbí. Už chystám další číslo.

Moc pěkné již mám vytisklé a těším se až si to přečtu :) taujal mě vodopad...

můžeš se těšit na další recenze a zajímavosti ohledně techniky

Já skoušel tu rýži JOLLOF a je to fakt bašta ani sem nestihl udělat fotky jak to bylo dobré fakt super nápad:-) DOPORUČUJU

jsem ráda, že recept chutnal. U nás doma měl taky velký úspěch :-)

Nádherný časopis... :) můžu se zeptat kdy bude další?? :D

již brzy, pracujeme na něm :-)

to opravdu bude zdarma už se nemůžu dočkat.