ACHATINAWEB

Jsme komunitní web, který sdružuje lidi se zájmem o chov šneků.Budeme velmi rádi, když se i Vy aktivně připojíte k tvorbě tohoto webu.Aby jste mohli využívat všech skvělých funkcí tohoto webu musíte tu mít vytvořen účet. Jednoduchý průvodce Vám pomůže při registraci, která Vás k ničemu nezavazuje. Jenom Vám zpřístupní veškeré možnosti webu.
Ptáte se jaké to jsou?

Povídání o šnecích i jiných věcech pomocí diskuze, komentáře pod články. Je tu dokonce možnost vydání vlastního článku, recenze či upozornění na nějakou zajímavou akci.

A co tu vlastně najdete?

Základním kamenem je komunikace. Nechceme tu chrlit mraky textů, ale dáme Vám možnost se blíže seznámit, navázat nová přátelství.

Připravili jsme pro vás tapety ke stažení zdarma. Jako motiv jsme použili našho maskota, šneka Achatina achatina. Vybrat si můžete z několika rozlišení, přesně podle vašho monitoru. Na obrázku vidíte ukázku toho, co si můžete postahovat. Podrobný návod jak stáhnout tapetu, najdete přímo v článku na titulní straně.

Tapety se šneky ke stažení zdarma
názorná ukázka jak vypadají tapety ke stažení

Může také využít diskuse, kterou jsme pro Vás připravili. Do každého nového vlákna lze umístit i fotografii.

 

Jako novinka je pro vás připravená bezplatná inzerce. Pokud potřebujete prodat šneky nebo naopak nějakého sháníte, obratte se do naší inzerce. Pro vložení inzerce je nutný účet na našem portále. Založení účtu je zdarma.

Jak vložit fotku do inzerátu

Také můžete využít možnosti komentovat skoro všechny texty i obrázky. Každý názor je pro nás důležitý. Budujeme tento web pro Vás a mělo by to být příjemné místo kam se budeme všichni rádi vracet.
 
Jako další můžete sdílet články a stránky které se vám na našem webu líbí pomocí linkovacích služeb a sociálních síti. Dejte ostatním vědět co vám se líbí.
NOT FOUND: img_link.jpg
 zde najdete tlačítka na linkovací služby
 
Máte zajímavý článek nebo nějakou recenzi a chcete se o ni podělit s ostatními?
Žádný problém. Jednoduše kontaktujte někoho z adiminů tohoto webu a oni už zařídí zbytek.
Tak bude Váš článek vydaný v jednotném grafickém duchu webu. Do budoucna zvažujeme možnost, že ti nejpilnější dopisovatelé
dostanou vlastní přístup a budou moct vydávat články sami. To je prozatím budoucnost.
 
Víte o nějaké zajímavé akci a nechce si ji nechat pro sebe. Rádi tyto akce zveřejníme, máme dokonce možnost tyto akce propagovat grafickým bannerem přímo na hlavní stránce.
Nevíte kde takový banner vezmete, nebo jak ho vytvoříte? Nevadí, umíme vytvořit takový banner a záleží jenom na naši společné fantazii jak bude vypadat.

 

Zní to zajímavě? Proto vznikly stránky achatinaweb. Buďte tu všichni vítáni.
 
To by mohl být asi konec tohoto krátkého seznámení co Vás tu čeká, ale není. Jistě většina z Vás má vlastní stránky a mi Vám nabídneme zveřejnění vašich stránek.Ne jenom v podobě malého reklamního tlačítka. Budete mít obrázek hlavní stránky s krátký popisem Vašich stránek. Zní to všechno jako pohádka? Tak přijďte.
 
Pro založení účtu klepněte sem.

V součané době je registrace nových členů pozastavena.